Akademia Interim Managera zaprasza

W ramach Akademii Interim Managera serdecznie zapraszamy na kolejny warsztat z Wprowadzenia do Interim Management

Warsztat odbędzie się 15.03. w godz. 17.00 - 19.00 (+ networking), w siedzibie SIM w Warszawie, przy ul. Filtrowej 75/17. W tajniki zawodu wprowadzi nas Elżbieta Mądra, Certyrikowany Interim manager, Shadow Interim Manager, Członek Zarzadu SIM.
W trakcie spotkania będziemy szukać odpowiedzi na pytania:
• Czy interim management jest dobrym rozwiązaniem dla managera na rozwój kariery?
• Kiedy warto pomyśleć o tym rozwiązaniu dla siebie?
• W jakich sytuacjach sprawdzi się ono w firmie, którą zarządzasz?
• Jakie cechy musi mieć kandydat na interim managera, aby osiągać sukcesy w realizowanych projektach?
• Ile zarabia interim manager w Polsce, a ile w innych krajach.
• Które branże najchętniej sięgają po to rozwiązanie.

Dla Członków SIM wstęp bezpłatny. Pozostali uczestnicy - opłata administracyjna w wysokości  50 PLN (płatne przed warsztatem, na recepcji SIM. Dla osób, które zapiszą się do SIM opłata zostanie odliczona od pierwszej składki członkowskiej).

Liczba miejsc ograniczona!
Zgłoszenia:kontakt@stowarzyszenieim.org