POKAŻ TWÓJ PROFIL!

Przyjdź na X Międzynarodową Konferencję SIM i zaprezentuj siebie! Daj się poznać Twoim potencjalnym Klientom. Konferencja to niepowtarzalna okazja do wymiany wiedzy i spotkań. Ale nie tylko!

W tym roku świętujemy jubileusz X-lecia naszego Stowarzyszenia. Z tej okazji przygotowujemy specjalną publikację, w której, poprzez opisy zrealizowanych projektów, chcemy pokazać praktykę interim managementu. Chcemy zaprezentować także PRAKTYKÓW, którzy projekty interimowe na co dzień realizują.

Na łamach publikacji zaprezentujemy profile wszystkich interim managerów obecnych na Konferencji, tak, aby od razu na wydarzeniu, ale także później mogli oni szeroko dać się poznać środowisku biznesowemu.

Zapraszmy do rejestracji na Konferencję oraz do kontaktu bezpośredniego w celu uzgodnienia szczegółów publikacji profilu: u.dziewit@stowarzyszenieim.org