Rzeszowskie Spotkanie Ekspertów IM

Stowarzyszenie Interim Managers oraz Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego zapraszają na I Rzeszowskie Spotkanie Ekspertów Interim Management.

Spotkanie odbędzie się 26.06. w godz. 9.30 – 13.00 w kompleksie Inkubatora Technologicznego Podkarpackiego Parku Naukowo – Technologicznego Aeropolis w Jasionce w sali konferencyjnej nr 105- budynek IT 1.

Celem spotkania jest prezentacja nowoczesnych rozwiązań w zakresie zarządzania firmą z wykorzystaniem idei zarządzania czasowego (interim management).

W programie spotkania:

Þ      praktyczny warsztat wprowadzający w metodykę, narzędzia i sposoby prowadzenia projektów interim management;

Þ      prezentacja biznes case, który pokazuje praktyczne aspekty wykorzystania rozwiązania interim management.

Spotkanie adresowane jest do:

·         Przedsiębiorców zainteresowanych poznaniem i wykorzystaniem narzędzi interim management do zarządzenia zmianą w swojej firmie, uzupełnienia luki kompetencyjnej, czasowego zastępstwa, reorganizacji I restrukturyzacji;

·         Managerów pracujących lub planujących pracować w zawodzie interimmanagera;

·         Wszystkich zainteresowanych ideą zarządzania czasowego (interimmanagement).

Co daje udział w spotkaniu?

·         Poznanie zestawu praktycznych narzędzi do zarządzania firmą z wykorzystaniem idei interim management,

·         Zapoznanie się z metodologią prowadzenia projektów wypracowaną na bazie najlepszych praktyk interim management z Polski i z zagranicy;

·         Zdobycie wiedzy o praktycznych aspektach projektów czasowych i zawodu interimmanagera;

Spotkanie poprowadzą eksperci binzesowi: Monika Buchajska-Wróbel, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Interim Managers oraz Marek Lechowski, Interim Manager.

Wydarzenie jest bezpłatne

Zgłoszenia: https://forms.gle/PzPJvgK7V3ypKxQ8A

Dodatkowe informacje: kontakt@stowarzyszenieim.org

W programie spotkania:

Spotkanie adresowane jest do:

Co daje udział w spotkaniu?

Wydarzenie jest bezpłatne

Zgłoszenia: https://forms.gle/PzPJvgK7V3ypKxQ8A