Stowarzyszenie Interim ManagersAktualności

SIM Partnerem IX Kongresu Kobiet Biznesu

Zapraszamy do dyskusji w gronie przedsiębiorczych kobiet. Spotkajmy się 12.04. w warszawskim hotelu Belotto.

IX POLISH BUSINESSWOMEN CONGRESS to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego wystąpią uznani mówcy, wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej i w jednym miejscu spotka się ponad 350 przedsiębiorczych osób, poszukujących wiedzy, kontaktów, nowych możliwości. Podczas wydarzenia odbędą się inspirujące prelekcje a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu.

Hasłem przewodnim wydarzenia jest Transformacja – nowe podejście do biznesu. 

Eksperci – autorytety w swoich dziedzinach, wygłoszą prelekcje z obszarów: brandingu, negocjacji, motywacji, budowania skutecznych zespołów, prawa i zarządzania płynnością finansową. Uczestnicy kongresu dowiedzą się m.in.: jak skutecznie budować markę własną i przedsiębiorstwa, jak efektywnie rozwijać swój potencjał, jak sprzedawać, aby zwiększyć zyski firmy i zdobywać lojalnych klientów. Wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej przedstawią swoje case study. 

IX POLISH BUSINESSWOMEN CONGRESS to najstarszy kongres kobiet biznesu w Polsce, organizowany przez redkację magazynu Businesswoman & Life, który na stałe wpisał się w plan biznesowych wydarzeń.

Zapraszamy do zapoznania się z Programem Kongresu: www.businesswomancongress.pl 

 Spotkanie podczas Kongersu to okazja do bardzo konkretnych rozmów o biznesie. Serdecznie zapraszamy!

Rezerwacja biletów pod adresem: http://businesswomancongress.pl/#rezerwacja