Telepraca - skorzystaj z darmowych narzędzi

APLIKACJA DO ZARZĄDZANIA TELEPRACĄ

W ramach dzielenia się najlepszymi praktykami i wiedzą środowiska Stowarzyszenia Interim Managers.

Wykorzystałem najlepsze praktyki efektywnej organizacji pracy w procesach, które standardowo używam w swoich projektach i zredukowałem je do niezbędnego minimum, a następnie opakowałem to w powszechnie dostępne narzędzia Google. Wyszło z tego proste, zgrabne i elastyczne narzędzie do zarządzania telepracą, które można uruchomić w firmie w ciągu 1 dnia (co potwierdziła już pierwsza firma) . Jest dostępne za darmo do pobrania i wykorzystania na własne potrzeby firmy.

TO NIE CZAS NA "DOBRE RADY"

Znajomi właściciele firm i menadżerowie z którymi rozmawiałem podkreślali, że potrzebują rzeczy prostych, konkretnych i praktycznych na 'tu i teraz", a nie kolejnych przepisów czy ogólników, które choć cenne, nie ugaszą pożaru, który pożera ich biznes w tej chwili.

Uruchamiajcie i zarządzajcie. POWODZENIA!

Link do serwisu aplikacji: https://sites.google.com/g-sim.org/zarzadzaniepracazdalna/