Zapraszamy na X Kongres Kobiet Biznesu

Nasze Stowarzyszenie znalazło się w gronie Partnerów tej unikalnej inicjatywy mającej na celu wspieranie przedsiębiorczych kobiet.

UWAGA: NOWY TERMIN KONGRESU KOBIET: 29.05.2020.

Redakcja czasopisma „Businesswoman & life” zaprasza na X Kongres Kobiet Biznesu, który odbędzie się 20 marca 2020 r. (piątek), w godzinach 12:00-21:00, w 5 gwiazdkowym Hotelu Bellotto na warszawskiej Starówce.

X POLISH BUSINESSWOMEN CONGRESS to jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego wystąpią uznani mówcy, wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej i w jednym miejscu spotka się ponad 350 przedsiębiorczych osób, żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się inspirujące prelekcje a w części wystawienniczej będą miały miejsce targi z produktami i usługami dla biznesu.

Hasłem przewodnim wydarzenia jest Transformacja – nowe podejście do biznesu.

X POLISH BUSINESSWOMEN CONGRESS to panele dyskusyjne i eksperckie, dedykowane dla osób przedsiębiorczych.

Eksperci i uznani mówcy – autorytety w swoich dziedzinach, wygłoszą prelekcje z obszarów: brandingu, negocjacji, motywacji, budowania skutecznych zespołów, prawa i zarządzania płynnością finansową. Uczestnicy kongresu dowiedzą się m.in.: jak skutecznie budować markę własną i przedsiębiorstwa, jak efektywnie rozwijać swój potencjał, jak sprzedawać, aby zwiększyć zyski firmy i zdobywać lojalnych klientów. Wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej przedstawią swoje case study.

Wystąpią między innymi: Sylwia Mokrysz, Beata Drzazga, Beata Pawlikowska, Profesor Zbigniew Lew-Starowicz, Beata Tadla, Zosia Ślotała, Paulina Chylewska, Elżbieta Liberda, Dr Beata Dethloff, Ela Piorun, Paulina Woźniak, Agnieszka Zydroń, Katarzyna Trawińska, Dominika Flaczyk, Sylwia Majewska, Sylwia Petryna, Piotr Ogonowski, Patrycja Skrodzka, Rusłana Tkaczuk. Wydarzenie poprowadzi Paulina Drażba.

X POLISH BUSINESSWOMEN CONGRESS to najstarszy kongres kobiet biznesu w Polsce, który na stałe wpisał się w plan biznesowych wydarzeń.

Strona kongresu znajduje się pod linkiem

www.businesswomancongress.pl

Nie odkładaj decyzji na później, zrób sobie „biznesowy” prezent, który jest olbrzymim krokiem do sukcesu i kliknij tutaj: www.businesswomancongress.pl