Zaproszenie na warsztat Action Learning

15.02. br. w godz. 17.00-20.30 w siedzibie SIM w Warszawie przy ul. Filtrowej 75/17 odbędzie się kolejny warsztat w ramach Akademii Interim Managera. Tym razem tematem będzie Action Learning.

Serdecznie zapraszamy  na bardzo inspirujace spotkanie z Panem Tomaszem Janiakiem, które zostanie poprowadzone w formie warsztatowej.

Warsztat wprowadzający do Action Learning zawierać bedzie następujące elementy:

• esencję podstaw teoretycznych- wiedzę o tym czym jest AL, do czego się go używa i jakie korzyści przynosi
  • doświadczenie uczestnictwa w sesji Action Learning
  • prostą praktykę prowadzenia sesji
  • dyskusję na temat tego, jak sami uczesnicy mogą wyskorzystać tę metodologię
  • a także okazję do wymiany wiedzy oraz udzielenia i otrzymania informacji zwrotnej.

Uczestnicy z warsztatu wyjdą z:

•  umiejętnością prowadzenia prostej sesji Action Learning według modelu WIAL (World Institute for Action Learning)
  • ze skryptem dla coacha AL, który umożliwia poprowadzenie prostego spotkania
  •  doświadczeniem uczestniczenia w sesji
  •  modelem rozwoju przywództwa, który używany jest w WIAL
  •  wiedzą czym jest Action Learning wg WIAL, z czego się składa, jak wygląda kontrakt oraz jakie korzyści daje metoda
  • ze sposobem na rozwiązywanie złożonych problemów w grupie i wzmacnianie umiejętności liderskich
  •  odpowiedziami na swoje pytania

Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o zapisy pod adresem: kontakt@stowarzyszenieim.org. Warszta dla Członków Stowarzyszenia jest bezpłatny. Osoby niezrzeszone wnoszą opłatę administarcyjną w wysokości 50 zł.