ZAPROSZENIE NA WARSZTAT „WPROWADZENIE DO INTERIM MANAGEMENT”

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach warsztatu wprowadzającego w tajniki pracy interim managera. Warsztat odbędzie się 29.06.2017. w godz. 17.00-20.00 w siedzibie Stowarzyszenia Interim Managers, w Warszawie przy ul. Filtrowej 75/17.

Szanowni Państwo,

Spotkanie adresowane jest do:

• Menedżerów, rozważających dalszy rozwój swojej kariery zawodowej w kierunku interim managementu,
  • Menedżerów pracujących w zawodzie Interim Managera,
  • Wszystkich zainteresowanych ideą zarządzania czasowego (interim managementu)

Co daje warsztat IM?

•  Zapoznanie się z metodologią prowadzenia projektów IM wypracowaną na bazie najlepszych praktyk z Polski i zagranicy;
  • Zdobycie wiedzy o praktycznych aspektach zawodu Interim Managera;

• Poznanie zestawu praktycznych narzędzi do zarządzania projektami IM;

Warsztat poprowadzi ekspert, interim manager, trener SIM Karolina Niesiobędzka-Rogatko.

Zapisy: biuro@inwenta.pl

Ilość miejsc ograniczona (14), liczy się kolejność zgłoszeń.

Dodatkowe informacje także telefonicznie: Urszula Dziewit-Gontowska tel. 694-495-885

Cena:

Dla Członków SIM warsztat jest bezpłatny.

Osoby nie będące członkami SIM wnoszą opłatę administracyjną w wysokości 35 zł.

SIM Team