ZAPROSZENIE NA WARSZTAT Z PRAWA RESTRUKTURYZACYJNEGO I PRAWA PRACY

Stowarzyszenie Interim Managers – Koło Nowego Prawa Restrukturyzacyjnego i Kancelaria Galt (członek International Business Law Consortium) zapraszają na warsztaty z prawa restrukturyzacyjnego i prawa pracy.

ZAPROSZENIE NA WARSZTAT Z PRAWA RESTRUKTURYZACYJNEGO I PRAWA PRACY

Stowarzyszenie Interim  Managers – Koło Nowego Prawa Restrukturyzacyjnego i Kancelaria Galt (członek International Business Law Consortium) zapraszają na warsztaty z prawa restrukturyzacyjnego i prawa pracy. Spotkanie przeznaczone jest dla przedsiębiorców zaineresowanych możliwościami, jakie daje prawo restrukturyzacyjne oraz menedżerów stającymi przed zadaniem przeprowadzenia redukcji etatów lub poszukujący alternatywnych, elastycznych struktur zatrudnienia.

W trakcie spotkania odpowiemy na pytania:

• Jakie możliwości daje dłużnikom  i wierzycielom prawo restrukturyzacyjne,
  • Jaka może być rola interim managera w postępowaniu restrukturyzacyjnym,
  • Interim manager i prawnik – super duet czy konkurencja,
  • Czy i jak przepisy poszczególnych czterech postępowań restrukturyzacyjnych wpływają na stosunki pracy,
  • W jaki sposób prawidłowo rozwiązać z pracownikiem umowę o pracę,
  • Kiedy pracodawca musi stosować procedurę zwolnień grupowych i jak ją przeprowadzić,
  • Jakie są sposoby na optymalizację kosztów zatrudnienia,
  • Co to jest outsourcing pracowniczy i praca tymczasowa,
  • Jakie ryzyka wiążą się ze stosowaniem elastycznych modeli zatrudnienia.

Warsztaty poprowadzą:

dr Beata Barszczowska ­ Członek Rady Dyrektor SIM, doświadczona menedżer, długoletnia CEO, specjalizująca się w przeprowadzaniu restrukturyzacji finansowych i organizacyjnych

oraz

mec. Katarzyna Kamińska – starszy prawnik kancelarii Galt, specjalizująca się w prawie pracy. Doświadczenie Pani Mecenas obejmuje także kwestie związane kontraktami menedżerskimi oraz zatrudnianiem cudzoziemców.

Warsztaty odbędą się w dniu 28 lipca 2017 r. w godzinach 16.30-19.30 w siedzibie Stowarzyszenia Interim Managers, w Warszawie przy ul. Filtrowej 75/17.

Zgłoszenia: do dnia 26.07.2017 r. na adres: kontakt@stowarzyszenieim.org. Dodatkowe informacje: Beata Barszczowska, tel. 518514073, b.barszczowska@stowarzyszenieim.org.

Warsztat dla członków SIM-bezpłatny, pozostali uczestnicy­ 50 zł opłaty administracyjnej.