Zapraszamy na spotkanie SIM w 3mieście! \"Strategia i taktyka szachowa dla IM\"

Mamy przyjemność poinformować wszystkich pasjonatów idei interim managementu o nadchodzącym spotkaniu SIM w 3 mieście

Strategia i taktyka to 2 dominujące pojęcia w szachach. Najlepiej zarabiający przedsiębiorcy nieświadomie wykorzystują je w swoich biznesach. Michał Kanarkiewicz pokazuje jak je wykorzystywać świadomie bez względu na to, czy kiedykolwiek grało się w szachy! Michał uczy myśleć strategicznie poprzez grę w szachy, zarządzania sobą w czasie, wyznaczania priorytetów w pracy, konsekwencji w działaniu, doprowadzania planu do końca, zachowania zimnej krwi w czasach kryzysu. Dzięki jego metodologii managerowie/ich zespoły zaczynają myśleć skuteczniej i z szerszą perspektywą.

Spotkanie odbędzie się w gościnnych progach siedziby naszego partnera  DNV GL w Gdyni przy Łużyckiej 6E (sala konferencyjna na parterze). Początek części oficjalnej o 17.00, zapraszamy od godz. 16.30.

Obowiązują zapisy poprzez: formularz zgłoszeń

W sprawie kontaktu oraz zgłaszania interesujących Was zagadnień:

Wojciech Iwulski, ☎883 622 777 ✉ w.iwulski@stowarzyszenieim.org