RUSZA KOŁO SIM W TRÓJMIEŚCIE

Jeśli szukasz pomysłu na własną karierę, jeśli chciałbyś zostać menedżerem czasowym, jeśli jesteś Interim Managerem – zapraszamy do nas!

We współpracy z DNV GL, GFKM oraz Stowarzyszeniem Absolwentów MBA organizujemy inspirujący warsztat wprowadzający w tajniki pracy Interim Managera. Warsztat inauguruje działalność Trójmiejskiego Koła Stowarzyszenia Interim Managers (SIM)*.

Czy warto pracować w formule interim management? Od czego zacząć? Jak i gdzie szukać źródeł projektów? Jakie narzędzia są przydatne w IM? Ile zarabia Interim Manager? Te kwestie będziemy dyskutować w trakcie spotkania.

W programie spotkania ponadto przykłady zrealizowanych projektów interimowych i solidna porcja ważnego w IM networkingu.

Co daje warsztat IM?
☛ Zapoznanie się z metodologią prowadzenia projektów IM wypracowaną na bazie najlepszych praktyk z Polski i zagranicy;
☛ Poznanie zestawu praktycznych narzędzi do zarządzania projektami IM;
☛ Zdobycie wiedzy o praktycznych aspektach zawodu Interim Managera;

Dla kogo?
☛ menedżerów, rozważających dalszy rozwój swojej kariery zawodowej w formule projektowej;
☛ menedżerów poszukujących atrakcyjnych narzędzi zarządczych;
☛ wszystkich zainteresowanych ideą zarządzania czasowego (interim managementu).

Kiedy i gdzie?
4 kwietnia 2018
Godz. 17.00-20.00
ul. Łużycka 6E (sala na parterze), Gdynia

Warsztat poprowadzi Elżbieta Mądra, ekspert, shadow interim manager, Członek Zarządu SIM.

Zgłoszenia mailowo do dnia 26.03.2018:
kontakt@stowarzyszenieim.org

Dodatkowe informacje: Wojciech Iwulski:
w.iwulski@stowarzyszenieim.org