Wprowadzenie do Interim Managementu w Poznaniu !!!

Zapraszamy na inauguracyjne spotkanie SIM w Poznaniu

Jeśli szukasz pomysłu na własną karierę, jeśli chciałbyś zostać menedżerem czasowym, jeśli jesteś Interim Managerem – zapraszamy do nas!

We współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym w Poznaniu, Stowarzyszeniem Absolwentów MBA Atlanta UEP, MBA Club Wielkopolska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu; Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową, Wielkopolską Izbą Budownictwa oraz firmą doradztwa personalnego Inwenta organizujemy inspirujący warsztat wprowadzający w tajniki pracy Interim Managera. Warsztat inauguruje działalność Poznańskiego Koła Stowarzyszenia Interim Managers.

Czy warto pracować w formule interim management? Od czego zacząć? Jak i gdzie szukać źródeł projektów? Jakie narzędzia są przydatne w IM? Ile zarabia interim manager? Odpowiedzi na te pytania poznamy w trakcie warsztatu. To praktyczne wskazówki dla wszystkich zainteresowanych karierą interim managera.

W programie spotkania ponadto wykład Pana Profesora Henryka Mruka z  Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na temat “Interim Management z perspektywy przywództwa” i solidna porcja ważnego w IM networkingu.

Zapraszamy: 14 czerwca 2018; w godz. 17.00-20.00 w Poznaniu, ul. Towarowa 55 (gmach Uniwersytetu Ekonomicznego, sala 4.1).

Warsztat poprowadzi: Grzegorz Sobiecki, interim manager, Członek Zarządu SIM, Prezes Zarządu SKF Polska S.A.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 7.06.2018 przez formularz zgłoszeniowy

Dodatkowe informacje: Sylwester Maćkowiak,