Stowarzyszenie Interim ManagersKsiążka „Menedżer do zadań specjalnych”

 

                                                            

Członkowie SIM są autorami pierwszej w Polsce publikacji biznesowej poświęconej interim managementowi - „Menedżer do zadań specjalnych. Czasowe zarządzanie przedsiębiorstwem", wydanej w 2011 r. nakładem wydawnictwa One Press. Ich eksperckie wypowiedzi regularnie ukazują się w prasie i mediach biznesowych.

Na pomoc Twojej firmie!

  • Dlaczego warto wynająć interim managera?
  • Dlaczego warto być interim managerem?
  • Jak to się robi w Polsce?

Interim management, czyli "zarządzanie czasowe", bo tak w tłumaczeniu brzmi ten termin, to rozwiązanie, które polega na zatrudnieniu wysoko wykwalifikowanego managera do rozwiązania złożonego problemu w firmie. Taki manager do zadań specjalnych posiada wieloletnie, udokumentowane doświadczenie w swojej branży i dziedzinie aktywności zawodowej. Wynajmuje się go do realizacji konkretnego projektu w określonym czasie, a wynagradza odpowiednio do efektów. W zachodnim podejściu do zarządzania takie działanie jest bardzo popularne ze względu na swoją niezwykłą wydajność.

W naszym kraju instytucja interim managera dopiero zdobywa sobie uznanie, zarówno wśród właścicieli firm, jak i potencjalnych managerów do zadań specjalnych. Książka Manager do zadań specjalnych. Czasowe zarządzanie przedsiębiorstwem powstała w oparciu o doświadczenia interim managerów aktywnych na polskim rynku i we współpracy z nimi. Przybliża temat od strony teoretycznej, ale przede wszystkim stawia na studia przypadków z konkretnych, przeprowadzonych i zakończonych sukcesem projektów. Dzięki temu, że autorzy dzielą się przykładami z rodzimego rynku, czytelnik ma okazję przekonać się, że warto rozważyć interim management jako opcję zarządzania swoją firmą lub ścieżkę kariery zawodowej!

Zarządzanie czasowe rozszyfrowane:

  • Czym jest interim management?
  • W jakich sytuacjach można go wykorzystać?
  • Co trzeba wiedzieć, zanim wynajmie się managera?
  • Jak zostać "managerem do wynajęcia"?
Zakup książkę "Menedżer do zadań specjalnych" - przejdź do sklepu One Press
Przeczytaj fragment