Szkolenia i Warsztaty

SIM organizuje szkolenia i warsztaty dedykowane:

• doświadczonym Interim Managerom;
  • menedżerom, którzy są na początku realizacji projektów IM i dopiero rozwiają swoje kompetencje w tym zakresie;
  • menedżerom, którzy dopiero rozważają rozwój zawodowy w zakresie interim management.

Aktualnie prowadzone szkolenia i warsztaty w SIM znajdą Państwo w KALENDARIUM WYDARZEŃ

WARSZTAT WPROWADZENIE DO INTERIM MANAGEMENT

Jest to półdniowy wasztat prowadzony przez doświadczonych praktyków IM.

Warsztat Wprowadzenie do IM dedykowany jest:

• Menedżerom, rozważającym dalszy rozwój swojej kariery zawodowej w kierunku interim managementu,
  • Menedżerom, początkującym w zawodzie Interim Managera,
  • Sympatykom Stowarzyszenia Interim Managers, chcącym być na bieżąco z praktycznymi aspektami rozwoju rynku interim management w Polsce,
  • Członkom Stowarzyszenia Interim Managers.

Co gwarantuje udział w Warsztatach IM?

• Poznanie czym tak naprawdę jest interim management, oraz kim jest Interim Manager;
  • Rozpoznanie różnic pomiędzy interim managementem a consultingiem;
  • Zdobycie wiedzy o praktycznych aspektach zawodu Interim Managera w Polsce;
  • Zapoznanie się ze standardami pracy Interim Managerów w Polsce i zagranicą;
  • Uzyskanie informacji nt. możliwości rozwoju zawodowego w ramach Stowarzyszenia - W jakim celu stać się Członkiem SIM? Jakie są korzyści z Członkostwa?

WARSZTAT EXPLORING INTERIM MANAGMENT

Warsztat Exploring Interim Management dedykowany jest menedżerom będącym na początku swojej kariery zawodowej w obszarze interim management, chcącym dowiedzieć się m.in. jaka jest specyfika zawodu Interim Managera, jak skutecznie sprzedawać usługi IM, jak pracować z klientami w ramach projektów IM.

WARSZTAT ADVANCED INTERIM MANAGEMENT

Na warsztat Advanced Interim Management zapraszamy menedżerów pracujących jako Interim Managerowie, chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat projektów z obszaru interim management. Uczestnicy zapoznają się z metodyką pracy Interim Managera, zapewniającą większą skuteczność w osiąganiu celów projektowych oraz z przykładami konkretnych case studies projektów IM.

Co gwarantuje udział w Warsztatach IM?

• Zajęcia z Trenerami - Praktykami - Interim Managerami z kraju i zagranicy;
  • Udział w licencjonowanym programie szkoleniowym dla Interim Managerów z Wielkiej Brytanii;
  • Certyfikat udziału potwierdzony pieczątkami dwóch Stowarzyszeń - SIM i IIM;
  • Pracę na biznesowych case study;
  • Dowiedzenie się czym tak naprawdę jest IM;
  • Poznanie wachlarza możliwości jakie ofertuje IM dla menedżerów;
  • Poznanie specyfiki relacji z klientami oraz sposobów pozyskiwania projektów;
  • Zapoznanie się z najlepszymi standardami pracy Interim Managerów w kraju i zagranicą;
  • Zapoznanie się z metodyką pracy w projektach IM i narzędziami stosowanymi przez Interim Managerów.

CERTYFIKACJA INTERIM MANAGERÓW

Certyfikacja Interim Managerów jest to program certyfikujący, skierowany do menedżerów posiadających doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów interimowych, którzy chcieliby potwierdzić swoje kwalifikacje zawodowe w powyższym zakresie. Na program certyfikacji składa się cykl szkoleń, do których mogą przystąpić także menedżerowie, rozważający rozwój kariery w kierunku interim management. Więcej na temat Certyfikacji IM: http://inwentasim.idealia.yum.pl/certyfikacja

***

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniach, prosimy o przesłanie zgłoszenia w formie mailowej do Joanny Trochimiuk z na adres e-mail: j.trochimiuk@stowarzyszenieim.org lub zgłoszenie telefoniczne pod nr: 22 50 234 70.

W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia, nazwiska, nr telefonu, adresu email, nazwy stanowiska oraz nazwy firmy osoby zgłaszającej swój udział.

Zapraszamy na najbliższe spotkania organizowane przez SIM!