VII Konferencja SIM 2016 Warszawa

Dnia 01 grudnia 2016 r. w warszawskim hotelu Mercure Centrum odbyła się VII Konferencja Interim Management 2016. W tym roku prelegenci i uczestnicy szukali odpowiedzi na pytanie - co sprawia, że firma odnosi sukces. Czy jest to świetny pomysł, styl zarządzania, zatrudnieni specjaliści a może przypadek.

Odbyło się 13 prezentacji eksperckich oraz jedna debata, w trakcie której uczestnicy starali się odpowiedzieć na postawione w tytule wydarzenia pytanie.

Swoimi prelekcjami zaszczycili nas:

• Katarzyna Goławska - Członek Zarządu Polfa Warszawa;
  • Wanda Stypułkowska - Prezes Zarządu MPS;
  • Grzegorz Sobiecki - Prezes SKF;
  • Marcin Konarski - Dyrektor Inwestycyjny Avallon;
  • Adam Biernacki - Prezes Zarządu Idealia;
  • Renata Bronisz-Czyż - Dyrektor Personalny, Członek Zarządu Stokrotka;
  • Krzysztof Trojanowski - Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu Stokrotka;
  • Sławomir Witkowski – rzeczoznawca majątkowy, Marcin Kubiczek - biegły sądowy; Karol Tatara – radca prawny,(Doradcy restrukturyzacyjni, (członkowie zarządu Alerion)
  • Tomasz Baran - Członek Zarządu, Bank Komórek Macierzystych;
  • Bożena Skibicka - stb24. Software to business;
  • Liliana Sęk - dyr. Biura Nadzoru Standaryzacji Informacji Zarządczej Impel;
  • Łukasz Mrowiński - Prezes Zarządu Hamda Trade Sp. z o.o. (właściciela marki ETNO CAFÉ)
    oraz Członek Zarządu Cafeway Group S.A.;
  • Joanna Draniak - Prezes Bandi.

Debatę, którą poprowadziła Urszula Dziewit, doświadczony dziennikarz, menedżer, Członek Rady Dyrektorów SIM udział wzięli: Uczestnicy:

• Marcin Kowalczyk - Prezes Radpol S.A.;
  • Danuta Czajka - Ekspert w tworzeniu i wdrażaniu strategii rozwoju dużych grup kapitałowych;
  • Alina Lempa - Prezes Zarządu IQS;
  • Prof. Piotr Płoszajski - Szkoła Głowna Handlowa;
  • Elżbieta Pełka - Prezes Polish National Sales Awards;
  • Bartosz Urbaniak - Członek Zarządu BGŻ BNP Paribas.

Konferencja skierowana była najwyższej kadry menedżerskiej - Prezesów, Dyrektorów, Członków Zarządu i Rad Nadzorczych, a także właścicieli firm.

W spotkaniu udział wzięło 150 uczestników.

Jest to najwazniejsze dla SIM wydarzenie w roku, którego celem jest popularyzacja rozwiązania interim management wśród kadry menedżerskiej.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami pokonferencyjnymi:

STRONA WWW WYDARZENIA

PROGRAM WYDARZENIA

SYLWETKI PRELEGENTÓW - Cz. 1/Cz. 2

PREZENTACJE POKONFERENCYJNE (dostęp wyłącznie po zalogowaniu dla uczestników Konferencji)