01 grudnia 2016r. Warszawa, Hotel Mercure Centrum, Warszawa, ul. Złota 48/54

VII Konferencja Interim Management 2016

SUKCESY I WYZWANIA STOJĄCE PRZED POLSKIMI FIRMAMI LUDZIE I NARZĘDZIA WSPIERAJĄCE ICH ROZWÓJ.

Konferencja IM 2016 to:0

osób

0

prelegentów

0

minut wykładów merytorycznych

PrelegenciKatarzyna Goławska

Członek Zarządu
Polfa Warszawa S.A.

Doświadczony manager w dziedzinie zarządzania.

Doświadczenie managerskie rozwijała pracując m.in. w PKN ORLEN S.A., Perle Browarach Lubelskich S.A., Browarze Łomża Sp. z o.o., Uzdrowisku & SPA Nałęczów S.A.
Od 2005 roku związana z branżą farmaceutyczną.
W Polfie Lublin S.A. pełniła funkcję członka zarządu, dyrektora ds. zasobów ludzkich i organizacji i odpowiadała m.in. za strategię HR, zarządzanie procesami przekształceń i restrukturyzacji. W latach 2008- 2012 pracowała na stanowisku Dyrektora ds. Personalnych i Organizacyjnych w Herbapol Lublin S.A. Od 2012 roku w ZF Polpharma S.A. pełni funkcję Dyrektora ds. Integracji będąc jednocześnie członkiem zarządu Polfy Warszawa S.A. odpowiedzialnym za projekty strategiczne związane z integracją spółki w ramach grupy kapitałowej, restrukturyzację, rozwój i zmiany w organizacji, w kulturze organizacyjnej i zwiększenie efektywności organizacji.
Absolwentka psychologii na UMCS w Lublinie, studiów podyplomowych z zakresu prawa pracy (UMCS) oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi (University of Illinois).
W latach 2004 – 2011 jako prezes zarządu kierowała pracą Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami Oddział w Lublinie. Wiele lat była członkiem rady programowej Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami.

Czytaj więcej

Monika Buchajska - Wróbel

Partner Zarządzający w firmie Inwenta Sp. z o. o., Wiceprezes Stowarzyszenia Interim Managers (SIM)

Ekspert branży HR.

W swojej dotychczasowej karierze przeprowadziła kilkaset projektów z zakresu rekrutacji executive search na najwyższe szczeble zarządzania oraz oceny pracowniczej metodą assessment/development centre. Była również zaangażowana w realizację licznych programów outplacement dla firm z różnych branż, zarówno w sektorze prywatnym, jak i państwowym. Specjalizuje się w projektach dla rynku Venture Capital. Współzałożycielka firmy doradztwa personalnego Inwenta, gdzie od 2004 roku pełni funkcję Partnera Zarządzającego. Od wielu lat aktywnie działa na rzecz aktywizacji oraz promocji polskiego rynku interim management (zarządzanie czasowe). Pomysłodawczyni, inicjatorka i współzałożycielka polskiego Stowarzyszenia Interim Managers (SIM), którego w latach 2010-2012 była pierwszym Prezesem, obecnie na stanowisku Wiceprezesa. Jako jedna z niewielu na rynku polskim posiada bogate doświadczenie w rekrutacji i doborze managerów czasowych (interim managerów) do konkretnych projektów.

Czytaj więcej

Adam Biernacki

Prezes Zarządu Idealia

Prezes Zarządu Idealia sp. z o.o. odpowiedzialny za dział konsultingu biznesowego.

Odpowiedzialny również za pozyskiwanie środków UE dla sektora MŚP. Kierowany dział pozyskał w 4 lata 95 dużych dofinansowań UE dla projektów o wartości ponad 100mln zł. Ekspert biznesowy oceny projektów w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. Przez lata tworzył i zarządzał wieloma spółkami w tym produkcyjną spółką Perfektus S.A. produkującą i dystrybuującą sprzęt IT do ponad 700 hal hiper i super marketów

Czytaj więcej

Urszula Gontowska-Dziewit

Interim Manager,
Członek Rady Dyrektorów SIM

Dziennikarz, redaktor i manager z 20 letnim doświadczeniem w branży wydawniczo-medialnej. Na stanowiskach dyrektora wydawniczego i wydawcy odpowiadała za zarządzanie zespołami, procesami i produktami.

Wprowadzała na rynek znane marki prasowe: COSMOPOLITAN, Shape, CKM, SHE. Posiada bogate doświadczenie w realizacji projektów od przygotowania biznesplanu po wdrożenie operacyjne. Od kilku lat członek Stowarzyszenia Interim Managers, zasiada w Radzie Dyrektorów Stowarzyszenia. Na co dzień zarządza Centrum Diagnozy i Rozwoju Kompetencji w Firmie Doradztwa Personalnego Inwenta.

Czytaj więcej

Dr Marcin Konarski

Dyrektor Inwestycyjny Avallon

W zespole AVALLON od 2010 r. na stanowisku Dyrektora Inwestycyjnego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w spółce produkcyjnej na stanowisku Dyrektora Finansowego. Wcześniej Analityk Finansowy w spółce świadczącej usługi consultingowe.

Doktor nauk ekonomicznych Uniwersytetu Łódzkiego- 2010, magister ekonomii Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze Uniwersytetu Łódzkiego- 2003, magister ekonomii Informatyka i Ekonometria UŁ -2002. Odpowiedzialny za projekty CEKO i AG Foods.

Czytaj więcej

Alina Lempa

Prezes Zarządu, IQS

Z wykształcenia, zamiłowania i ponad 20-letniego doświadczenia zawodowego – marketingowiec i manager, zarządzająca poprzez cele i zadania, ale silnie ceniąca aspekt ludzki w funkcjonowaniu każdej organizacji.

Ponad 10 lat związana była z międzynarodowymi organizacjami – Unilever i Pepsi Co, gdzie pełniła funkcje Marketing Managera i Dyrektora, będąc odpowiedzialną za różne kategorie i marki oraz koordynując wiele projektów regionalnych. Następnie rozwijała swoje kompetencje marketingowe i zarządcze w dużych polskich organizacjach – Polfa Kutno oraz TVP.
W 1999r rozpoczęła pracę na stanowisku Dyrektor Zarządzającej, a po roku Prezes Zarządu w największej polskiej agencji specjalizującej się w badaniach rynku – IQS. Przyczyniła się do wyraźnego wzrostu przychodów oraz rentowności spółki. Dokonała zakupu innego podmiotu badawczego, silnie rozwijając obszar badań online, oraz zmieniła strukturę właścicielską, aktualnie głównym udziałowcem IQS jest spółka giełdowa Mediacap SA.
W latach 2010-2013 była wiceprezesem Organizacji Firm Badania Opinii i Rynku. Obecnie jest członkiem prestiżowej, międzynarodowej organizacji Young Presidents’ Organization, zrzeszającej liderów i menadżerów światowego biznesu.

Czytaj więcej

Elżbieta Pełka

Fellow of Royal Society of Arts, Prezes Polish National Sales Awards, Fundacji “Akademia Przedsiębiorczości PNSA”, Właściciel Agencji Marketingu Zintegrowanego PEŁKA 360, ekspert w Ośrodku Dialogu i Analiz THINK TANK , ekspert Rady Marek SUPERBRANDS, członek komisji sędziowskiej w Women in Sales

Przedsiębiorca, marketingowiec.

Pracowała w takich korporacjach jak Ogilvy&MAther w Londynie i Warszawie, The Rowland Company. Była szefową marketingu tytułu prasowego Marie Claire. Założyciel i prezes Agencji reklamowej full service Elżbieta Pełka Creative Services (marka ha ndlowa PEŁKA 360), założyciel i prezes Polish National Sales Awards (PNSA).
W roku 2015 uczestniczyła, jako członek założyciel, w powstaniu firmy GROW Poland, zajmującej się najnowocześniejszymi technologami w komunikacji na bazie platformy ORACLE.
W ramach realizowanych przez siebie przedsięwzięć działa na rzecz promocji standardów i etyki w sprzedaży, jak również na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Jest aktywnym uczestnikiem kilku organizacji prowadzących działalność o charakterze prospołecznym. Członek The Chartered Institute of Marketing.

Czytaj więcej

dr Bożena Skibicka

Business Development Manager stb24. Prezes Zarządu Stowarzyszenia Praktyków Zarządzania Wiedzą

Z branżą informatyczną związana od 1990 roku. Specjalizuje się w dziedzinie zarządzania dokumentami i automatyzacji procesów oraz analityki biznesowej.

Bożena Skibicka prowadziła wiele projektów wdrożeniowych o różnej skali zarówno w sektorze publicznym jak i komercyjnym (m.in. Ministerstwo Sprawiedliwości, Ministerstwo Obrony Narodowej, Agencja Mienia Wojskowego, Kancelaria Prezydenta RP, Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu, Netia Telekom, Żywiec S.A., Impel S.A.).
Jest przedstawicielem Loży Dolnośląskiej Business Center Club w Komitecie Monitorującym RPO Województwa Dolnośląskiego 2014 - 2020.
Bożena Skibicka jest doktorem nauk ekonomicznych. Ukończyła Politechnikę Wrocławską, odbyła również staże naukowe na Uniwersytecie w Tsukubie (Japonia) oraz Uniwersytecie w Mariborze, (Słowenia).
W czasie wolnym gra w golfa.

Czytaj więcej

Grzegorz Sobiecki

Prezes SKF Polska

Ekspert w przywracaniu ekonomicznej i kulturowej równowagi w przedsiębiorstwach, stąd jego misją jest : "Uzdrawiam wartość firmy". Wdraża projekty w których dba o równowagę.

Zarówno na poziomie strategicznym, zarządczym oraz pod względem szczegółów wykonawczych w stronę jednocześnie efektywności operacyjnej oraz efektywności organizacyjnej. Specjalizuje się w kilku kierunkach: budowania wzrostu firmy wg. metodyki Błękitnego Oceanu, due diligence oraz integracji w procesie M&A. Zajmuje się obszarem poprawy efektywności według metodyki Lean Manufacturing, zarządzaniem jakością według metodyki GMP oraz restrukturyzacją. Wspomniane wdrożenia realizuje zawsze na podłożu zarządzania zmianą według wielokrotnie udowodnionej autorskiej metodyki 3Z: Zespół, Zmierz , Zmierzaj. We wszystkich kierunkach działania wspiera firmy poprzez szyte na miarę warsztaty i szkolenia- jest certyfikowanym Trenerem. Posiada doświadczenie w pracy w organizacjach FMCG, B2B i Farmacji. Swoje umiejętności nabył poprzez 29 lat doświadczenia w pracy na stanowiskach Prezesa, Wiceprezesa, Managera, Interim managera w przedsiębiorstwach w Polsce i za granica. Swobodnie porusza się w kulturze korporacyjnej lub właścicielskiej. Prowadzi projekty w językach polskim, angielskim i rosyjskim. Członek Zarządu Stowarzyszenia Interim Managers, Sędzia Polish National Sales Award.

Czytaj więcej

Roman Wendt

Interim Manager, Prezes Stowarzyszenia Interim Managers SIM

Praktyk skutecznego zarządzania zmiana. Karierę rozpoczynał w firmie specjalizującej się w handlu międzynarodowym. Następnie w randze Prezesa zarządu tworzył od podstaw ogólnopolska firmę usługowa b2b, która stała się liderem w swojej branży.

Posiada portfolio 18 zakończonych sukcesem projektów biznesowych, które zrealizował w Polsce i w krajach Europy Centralnej. Największe z nich dotyczyły reorganizacji usługi transportowej operatorów logistycznych tego samego koncernu w trzech krajach Europy Centralnej oraz reorganizacji systemu zarządzania w cementowni zatrudniającej ponad 800 pracowników. Jeden z etapów kariery obejmował prace w ogólnopolskiej firmie konsultingowo-wdrożeniowej, w której zajmował się podnoszeniem efektywności produkcji. Wykłada w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej. Jest jednym z założycieli i Prezesem Stowarzyszenia Interim Managers (SIM).

Czytaj więcej

Tomasz Baran

Członek Zarządu Polski Bank Komórek Macierzystych

Członek Zarządu Polskiego Banku Komórek Macierzystych od 2012 roku. Tomasz Baran jest z wykształcenia lekarzem oraz zdobył tytuł Master Of Business Administration na University of Quebec w Montrealu oraz w Szkole Głównej Handlowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w branży farmaceutycznej pracując w działach sprzedaży, marketingu oraz rozwoju biznesu. Pracował zarówno dla „big pharma” (AstraZeneca, GSK) jak i mniejszych firm (Pliva, Stiefel). W 2010 roku dołączył do PBKM , gdzie odpowiadał za rozwój sprzedaży w Polsce, a od 2011 roku także na rynkach zagranicznych.

Czytaj więcej

Łukasz Mrowiński

Prezes Zarządu Hamda Trade Sp. z o.o. (właściciela marki ETNO CAFÉ) oraz członek zarządu Cafeway Group S.A.

Mówi o sobie: "Najlepszy specjalista od kawy wśród prawników, najlepszy prawnik wśród specjalistów od kawy… przynajmniej w Polsce”. Przez 12 lat zdobywał doświadczenie prawnicze...

... wykonując zawód doradcy podatkowego m.in. w KPMG oraz w Europejskim Funduszu Leasingowym do momentu, gdy zdecydował zmienić kompletnie swoją karierę zawodową i założył ze znajomymi firmę kawową. Obecnie współzarządza grupą spółek, które synergicznie rozwijają się na rynku kawowym w obszarze produkcyjnym (kawa I napoje kawowe) i usługowym (sieć kawiarni).

Czytaj więcej

Prof. dr hab. Piotr Płoszajski

Kierownik Katedry Teorii Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej.

Absolwent zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim i Harvard Business School. Był dyrektorem Instytutu Filozofii i Socjologii PAN i Dyrektorem Generalnym Polskiej Akademii Nauk.

Autor ponad 200 publikacji. Ostatnio zajmuje się Nową (sieciową) Gospodarką, wpływem technologii na modele biznesowe i Internetem obiektów. Wykładowca i speaker na kilkudziesięciu uniwersytetach i centrach badawczych w Europie, USA, Japonii, Indiach i Nowej Zelandii. Doradca i wykładowca w wielu korporacjach polskich i międzynarodowych.

Czytaj więcej

Karol Tatara

Radca Prawny, doradca restrukturyzacyjny (Licencja Ministra Sprawiedliwości nr 682)

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz School of American Law organizowanej przez The Catholic University of America w Waszyngtonie wraz z WPiA UJ.

Specjalizuje się w zakresie prawa upadłościowego oraz restrukturyzacyjnego. Doradzał w pierwszej przeprowadzonej w Polsce przygotowanej likwidacji (pre-pack). Członek Prezydium Sekcji Prawa Upadłościowego Instytutu Allerhanda w Krakowie oraz INSOL Europe – międzynarodowej organizacji zrzeszającej praktyków i teoretyków prawa upadłościowego, członek Krajowej Izby Doradców Restrukturyzacyjnych. Kurator spółek prawa handlowego. Prowadzi zajęcia dla aplikantów radcowskich z zakresu prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie oraz dla studentów na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W rankingu „Rzeczpospolitej” z 2015 i 2016 r. wskazywany jako prawnik rekomendowany w zakresie prawa upadłościowego i naprawczego. Ponadto, w 2014 został laureatem konkursu „Rising Stars. Prawnicy – Liderzy Jutra”, a w roku 2013 został doceniony w rankingu „Profesjonaliści Forbesa – Zawody Zaufania Publicznego”. W uznaniu zasług w restrukturyzacji spółki Miraculum S.A. dziennik „Rzeczpospolita” przyznał mu tytuł najlepszego prawnika przedsiębiorstwa w 2010 r.

Czytaj więcej

Sławomir Witkowski

doradca restrukturyzacyjny (Licencja Ministra Sprawiedliwości nr 6), Członek Zarządu Alerion

Ekonomista, absolwent Wydziału Zarządzania oraz Międzywydziałowych Studiów Doktoranckich Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Ekspert w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstw i zarządzania kryzysowego.

Specjalista z zakresu wyceny przedsiębiorstw i wykwalifikowany rzeczoznawca majątkowy (nr uprawnień 4701), licencjonowany księgowy (certyfikat Ministerstwa Finansów z roku 2005). Doświadczenie w restrukturyzacji przedsiębiorstw i zarządzaniu finansami zdobywał do 2009 roku jako Dyrektor Finansowy w firmach krajowych i międzynarodowych, od 2009 roku jako licencjonowany syndyk i doradca restrukturyzacyjny (nr licencji 6). Od roku 2013 członek Sekcji Prawa Upadłościowego Instytutu Allerhanda w Krakowie. W latach 2015 – 2016 członek Rady Programowej I i II edycji kampanii edukacyjnej „For Better Data Flow”. Od 2016 roku Członek Zarządu Alerion Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Czytaj więcej

Marcin Mirosław Kubiczek

Doradca restrukturyzacyjny (Licencja Ministra Sprawiedliwości nr 244)

ekonomista, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie...

... Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, członek Krajowej Izby Doradców Restrukturyzacyjnych, biegły sądowy na listach prowadzonych przez prezesów Sądów Okręgowych w Katowicach, Gliwicach oraz w Opolu, biegły skarbowy na obszarze właściwości Dyrektora Izby Skarbowej w Katowicach, kurator sądowy w sprawach gospodarczych. Ekspert w zakresie wyceny przedsiębiorstw, ekonomicznej interpretacji prawa restrukturyzacyjnego, upadłościowego, karnego, karnego skarbowego, bankowości, finansów, rachunkowości bilansowej, menedżerskiej oraz zarządzania kryzysowego. Czynnie wykonuje zawód syndyka, nadzorcy sądowego, doradcy restrukturyzacyjnego. Prowadzi również działalność doradczą w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstw, w tym z wykorzystaniem narzędzi prawa upadłościowego oraz restrukturyzacyjnego. Doradza zarządom spółek giełdowych w zakresie zarządzania kryzysowego.

Czytaj więcej

Joanna Draniak

Prezes Bandi Cosmetics

Studiowała technologie żywności w SGGW, a zarzadzanie i marketing w SGH.

Z firmą BANDI związana „od zawsze“ – początkowo obserwowała, a później również uczestniczyła w prowadzeniu rodzinnego biznesu. Gruntownie poznała wszystkie aspekty życia firmy, szczególnie angażowała się w pracę marketingu oraz działu badań i rozwoju. Ostatecznie, w 2006 roku przejęła kierownictwo firmy. W ciągu minionych 7 lat, znacząco poszerzyła ofertę przedsiębiorstwa, przeniosła produkcję do nowego zakładu, kilkukrotnie zwiększyła sprzedaż w kraju i za granicą. Energię i entuzjazm zawdzięcza dwóm córeczkom i narciarstwu alpejskiemu.

Czytaj więcej

Paweł Dudek

Menedżer z praktyką w rozwoju biznesu, znany i ceniony „connector”.

Wprowadzał na polski rynek m.in. kancelarię prawną Bird&Bird.

Pracował dla Norwich Union, Sampo oraz Medicover. Doradzał zarządom spółek z branży telekomunikacyjnej, obronnej oraz usług profesjonalnych. Od lipca 2013 pełni funkcję prezesa zarządu WARS S.A. Aktywnie uczestniczył w rozwoju relacji handlowych między Polską a USA w sektorze MSP. W latach 2005 - 2013 był pełnomocnikiem zarządu Stowarzyszenia Absolwentów Programu Warsaw Illinois Executive MBA. Absolwent Leadership Development Program, realizowanego przez Harvard Business School w Bostonie oraz studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Czytaj więcej

Wanda Stypułkowska

Prezes Zarządu MPS International Sp. z o.o. w Koszalinie.

Ukończyła Politechnikę Warszawską Instytut Inżynierii Chemicznej w 1979 r. uzyskując tytuł magistra inżyniera.

Doskonaląc umiejętności menedżerskie ukończyła roczny program MANAGEMENT 2002 organizowany przez Canadian International Management Institute oraz Harvard Business School Publishing. Pracę w MPS rozpoczęła w 1993 r. jako Przedstawiciel Handlowy, od 1997 r. jako Dyrektor Handlowy, następnie Dyrektor Zarządzający, a w czerwcu 2006 r. została powołana na stanowisko Prezesa Zarządu na którym pozostaje do dnia dzisiejszego. W listopadzie 2014 r. została wybrana Przewodniczącą Rady Nadzorczej Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego.

Czytaj więcej

Renata Bronisz – Czyż

Członek Zarządu, Dyrektor Personalny Stokrotka sp. z o.o.

Absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz podyplomowych studiów Zarządzania Kadrami.

Od 1995 roku związana z Grupą Kapitałową Emperia. Zarządzała obszarem personalnym w różnych spółkach Grupy Kapitałowej Emperia Holding SA. Przez wiele lat związana z branżą dystrybucyjną, obecnie członek zarządu, Dyrektor Personalny w Stokrotka sp. z o.o.

Czytaj więcej

Krzysztof Trojanowski

Członek Zarządu, Dyrektor Zarządzający Formatu Supermarket, Stokrotka sp. z o.o.

Absolwent studiów z zakresu Ekonomii na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej oraz Prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Doktor Nauk Ekonomicznych. Od 2004 roku związany z Grupą Kapitałową Emperia. Realizował szereg projektów optymalizacyjnych w spółkach Grupy, a także pełnił funkcję Dyrektora Logistyki oraz Dyrektora Operacyjnego. Obecnie członek zarządu Stokrotka sp. z .o.o odpowiedzialny za wiodącą linię biznesową spółki – supermarkety.

Czytaj więcej

Danuta Czajka

Ekspert w tworzeniu i wdrażaniu starategii rozwoju dużych grup kapitałowych.

W latach 2009 – 2016, jako Wice Prezes ds. Rozwoju i Członek Zarządu Grupy Impel S.A.

zapewniła Grupie stabilny wzrost poprzez akwizycje ponad 10 spółek oraz rozwój nowych obszarów biznesowych. W latach 2007 – 2009 współtworzyła strategię wejścia na polski rynek dla Pirelli Facility Management (Doradca Zarządu) oraz Coldwell Banker (członek władz). Będąc Dyrektorem Inwestycyjnym w funduszu Innova Capital przeprowadziła wiele transakcji inwestycyjnych w branżach: telecom, motoryzacyjnej i w mediach w Polsce i CEE. Z ramienia funduszu zasiadała też w Radach Nadzorczych kilku spółek. Pani Czajka przeprowadziła ponad 20 transakcji inwestycyjnych – nabycia spółek, udziałów, akcji, procesów dezinwestycji wykupu udziałowców mniejszościowych oraz łączenia podmiotów o wartości transakcji ponad 200 mln PLN. Odpowiadała za pionierską na GPW operację podziału akcji. Nadzorowała sprawozdawczość finansowo – zarządczą Grupy (kilkadziesiąt spółek i linii produktowych). Pani Czajka ukończyła Advanced Management Program na Uniwersytecie IESE w Barcelonie. Jest też absolwentką programu Executive MBA organizowanego przez Szkołę Biznesu Politechniki Warszawskiej we współpracy ze Szkołą Biznesu w Londynie, HEC w Paryżu oraz Szkołą Biznesu w Bergen. Interesuje się psychologią biznesu i zachowań ludzkich. Lubi Podróże.

Czytaj więcej

Bartosz Urbaniak

Członek Zarządu Banku, obszar Bankowości MŚP i Agro

Absolwent Wydziału Finansów i Statystyki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Ukończył również szkolenia organizowane, między innymi, na Obihiro University of Agriculture and Veterinary Medicine w Japonii oraz Harvard Business School. Na początku swojej kariery zawodowej (w latach 1995-2001) związany był z Warszawską Giełdą Towarową, gdzie pełnił funkcje kierownika Biura Analiz i Projektów w Fundacji na rzecz Giełdy. W tym samym czasie był także członkiem Komisji Finansowej i Komisji Nowych Produktów w Warszawskiej Giełdzie Towarowej, a następnie od 1999 r. do 2001 r. był wiceprezesem Zarządu oraz dyrektorem Departamentu Rynku i Rozwoju. W latach 2001-2002 był zastępcą dyrektora Biura Interwencji Rynkowej, gdzie później pełnił obowiązki dyrektora ds. Produktów Roślinnych. Z Bankiem BGŻ związany był od 2002 r., początkowo jako zastępca dyrektora Departamentu Kredytów Wydzielonych (w latach 2002-2003). Następnie został dyrektorem Departamentu Rozwoju Bankowości Instytucjonalnej (2003-2005). Od września 2005 r. pełnił różne funkcje w obszarze agrobiznesu, między innymi dyrektora Departamentu Finansowania Agrobiznesu oraz dyrektora zarządzającego ds. Agrobiznesu i MŚP. W kwietniu 2015 r. został mianowany przez Radę Nadzorczą na członka Zarządu Banku BGŻ.

Czytaj więcej

Liliana Sęk

Dyrektor Biura Nadzoru Standaryzacji Informacji Zarządczej

Członek Rady Zintegrowanego Systemu Informatycznego w Grupie Impel.

Od 1998 roku związana z Impel S.A. zajmuje się controllingiem, analizami ekonomicznymi i finansowymi, a od 2010 roku wdraża i rozwija narzędzia Business Inteligent wspierające raportowanie zarządcze. Kieruje kilkunastoosobowym zespołem deweloperów i administratorów QlikView oraz SAP ERP/CO . Odpowiedzialna za wdrożenie QlikView w Grupie Impel. Ukończyła z wyróżnieniem matematykę na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe Finanse i Bankowość na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu.

Czytaj więcej

ProgramRenata Bronisz-Czyż, Członek Zarządu, Stokrotka
Krzysztof Trojanowski, Członek Zarządu, Dyrektor Zarządzający Formatu Supermarket, Stokrotka sp. z o.o.

dr inż. Bożena Skibicka, stb24. Software to business
Liliana Sęk, Dyrektor Biura Nadzoru Standaryzacji Informacji Zarządczej, członek Rady Zintegrowanego Systemu Informatycznego w Grupie Impel

Moderator: Urszula Dziewit, Interim Manager, Członek SIM
Uczestnicy: Marcin Kowalczyk - Prezes Radpol S.A.; Danuta Czajka; Alina Lempa – Prezes Zarządu IQS; Prof. Piotr Płoszajski, Szkoła Głowna Handlowa; Elżbieta Pełka - Prezes Polish National Sales Awards, Fundacji Akademia Przedsiębiorczości PNSA; Bartosz Urbaniak - Członek Zarządu BGŻ BNP Paribas

Łukasz Mrowiński, Prezes Zarządu Hamda Trade Sp. z o.o. (właściciela marki ETNO CAFÉ) oraz Członek Zarządu Cafeway Group S.A.

Sławomir Witkowski – doradca restrukturyzacyjny, rzeczoznawca majątkowy
Marcin Kubiczek – biegły sądowy, doradca restrukturyzacyjny
Karol Tatara – radca prawny, doradca restrukturyzacyjny
członkowie zarządu Alerion Sp. z o.o.

CenyKoszt udziału
290
Promocja
Koszt udziału
199

PartnerzyKontakt

Informacje organizacyjne (bilety/płatności)
Anna Godziejewska
a.godziejewska@stowarzyszenieim.org
22 50 234 70

Biuro prasowe
Katarzyna Gajda
k.gajda@stowarzyszenieim.org
509 087 009

Urszula Dziewit
u.dziewit@stowarzyszenieim.org
694 495 885