Zostań członkiem SIM

PROCEDURA REKRUTACYJNA SIM

Jeżeli jesteś zainteresowany inicjatywą Stowarzyszenia SIM i chcesz dołączyć do grona Interim Managerów, poznać możliwości jakie oferuje interim management oraz kariera w zawodzie Interim Managera, lub jesteś zainteresowany działaniami na rzecz promowania idei statutowych Stowarzyszenia, zapraszamy do zgłoszenia swojej kandydatury.

Zapoznaj się z procedura rekrutacyjną SIM:

Pełny opis Procedury Rekrutacyjnej:(pobierz plik).

W celu zgłoszenia swojej kandydatury na Członka SIM prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego on line (poniżej):

Formularz Zgłoszeniowy »

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi dokumentami:

Deklaracja Członkowska »
Prawa i Przywileje Członków SIM »
Korzyści dla Członków SIM »

Baza Interim Managerów

Jeżeli już jesteś Interim Managerem, bądź chciałbyś kontynuować swoją obecną karierę zawodową w kierunku interim managementu, możesz wypełnić formularz on-line, rejestrując się w Bazie Interim Managerów firmy Inwenta. W tym celu prosimy o rejestrację. Link do strony Inwenty: http://www.inwenta.pl/rejestracja-uzupelnij-dane