preloader
Strona główna > Bezpłatne warsztaty „zrozumieć i zarządzać dynamiką relacji w firmie: trójkąt pozornej komunikacji.”

aktualnosc-ogolna

Stowarzyszenie Interim Managers kładzie szczególny nacisk na tematy, które wzbogacają kompetencje Interim Managerów. Tym razem zapraszamy do udziału w warsztatach „Zrozumieć i Zarządzać Dynamiką Relacji w Firmie: Trójkąt Pozornej Komunikacji.”

Jeśli jesteś Interim Managerem lub pracujesz w organizacji, gdzie pojawiają się zawiłe relacje i trudności w komunikacji, to jest to idealna okazja, aby dowiedzieć się, jak skutecznie radzić sobie z tymi wyzwaniami. Dołącz do nas, aby rozwinąć swoje umiejętności i poprawić efektywność komunikacji w swoich projektach!

Bezpłatny warsztat odbędzie się 25 września 2023, godz. 18.00 – 19.30
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: kontakt@stowarzyszenieim.org

Podczas warsztatu dowiesz się:

• Czym może być trójkąt dramatyczny, który sprzyja tylko pozornej komunikacji w organizacji?
  • Jakie zachowania występują w roli Ratownika, Prześladowcy, Ofiary na gruncie zespołu?
  • Którą z tych ról możesz preferować, kiedy jako IM wchodzisz do organizacji?
  • Jak wejście w każdą z ról wpływa na komunikację, relacje w zespole i całej organizacji?

Udział w warsztacie pozwoli Ci:

• poszerzyć wiedzę o nieefektywnych rolach, w które każdy wchodzi
  • uzyskać pakiet narzędzi wspierających Twoją pracę w roli IM

Prowadząca warsztaty: Monika Dawid-Sawicka – konsultant, trener, praktyk analizy transakcyjnej
Od ponad 20. lat wspiera menedżerów, zespoły i całe organizacje w rozwoju. Pracuje w roli konsultanta, trenera, facylitatora oraz coacha ICF PCC. W obliczu zmieniającej się rzeczywistości, z którą mierzą się firmy korzysta z certyfikowanych narzędzi usprawniających i przyspieszających możliwość dokonania diagnozy i wdrożenia planu działania.

Jest współautorką książki ”13 wzorców dobrej komunikacji i relacji. Analiza transakcyjna w praktyce”, która ukazała się w 2023r. stając się bestsellerem.
Wykłada na studiach podyplomowych zagadnienia z obszaru komunikacji, coachingu i facylitacji.
Więcej o Monika Dawid-Sawicka na www.monikadawidsawicka.pl

#SIM #interimmanagement #interimmanager #warsztatyrozwojowe #komunikacja#szkolenie

newsletter-zdjecie

Newsletter

Czy chcesz być na bieżąco z naszymi nowościami, ciekawostkami i ekskluzywnymi ofertami? Nie przegap żadnej ważnej informacji! Zapisz się
do naszego newslettera i otrzymuj regularnie aktualizacje bezpośrednio
do swojej skrzynki e-mail.